Bezpečnostní pracovník

Publikováno:

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

                                    BEZPEČNOSTNÍ   PRACOVNÍK

Hledáme vhodné kandidáty (muže i ženy) na obsazení pracovní pozice Bezpečnostní pracovník oddělení ostrahy

Požadujeme:

Ukončené min. SOU

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

Komunikační a organizační schopnosti

Výpis rejstříku trestů

Certifikát „STRÁŽNÝ“ (kód 68-008-E), popř. splnění jiné podmínky odborné způsobilosti podle přílohy č. 3, zák. č. 455/1991 Sb., Živnostenský zákon

Praxi v oblasti bezpečnosti a časová flexibilita výhodou.

Náplň práce:

Zajištění ostrahy a ochrany střeženého areálu

Kontrola areálu – vizuální, pochůzková činnost, fyzická kontrola osob

Řešení mimořádných událostí

Nabízíme:

Zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci v oblasti bezpečnosti, práci ve směnném provozu (12h. směny) se zařazením do 4 PT, 25 dnů řádné dovolené + 5 dnů indispozičního volna

Místo výkonu práce: Praha

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:

nebo na kontaktní adresu:

Zařízení služeb pro MV, Odbor ostrahy a úklidu, Nám. Hrdinů 1635/4, 140 00 Praha 4 , ostraha@zsmv.cz.