Volná místa

Níže naleznete seznam volných pracovních míst, která aktuálně ZSMV nabízí.

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

                                                                     dělník v dopravě

Požadujeme:

  • vzdělání základní,
  • výpis z rejstříku trestů
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající platové ohodnocení  Platová třída 4/12 + osobní ohodnocení  cca 18 500,- Kč
  • po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • příspěvek na stravování
  • pracovní smlouva na dobu určitou
  • pracovní úvazek na 8 hodin denně
  • pracoviště – Praha (Praha 6)
  • místo výkonu práce Praha

Nástup dle dohody.  Jedná se o úklid interiéru vozidel, obsluha mycí linky, dokončovací práce na myčce vozidel.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10

                                    BEZPEČNOSTNÍ   PRACOVNÍK

Hledáme vhodné kandidáty (muže i ženy) na obsazení pracovní pozice Bezpečnostní pracovník oddělení ostrahy

Požadujeme:

Ukončené min. SOU

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

Komunikační a organizační schopnosti

Výpis rejstříku trestů

Certifikát „STRÁŽNÝ“ (kód 68-008-E), popř. splnění jiné podmínky odborné způsobilosti podle přílohy č. 3, zák. č. 455/1991 Sb., Živnostenský zákon

Praxi v oblasti bezpečnosti a časová flexibilita výhodou.

Náplň práce:

Zajištění ostrahy a ochrany střeženého areálu

Kontrola areálu – vizuální, pochůzková činnost, fyzická kontrola osob

Řešení mimořádných událostí

Nabízíme:

Zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci v oblasti bezpečnosti, práci ve směnném provozu (12h. směny) se zařazením do 4 PT, 25 dnů řádné dovolené + 5 dnů indispozičního volna

Místo výkonu práce: Praha

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:

nebo na kontaktní adresu:

Zařízení služeb pro MV, Odbor ostrahy a úklidu, Nám. Hrdinů 1635/4, 140 00 Praha 4 , ostraha@zsmv.cz.

                                                                        uklízeč

Požadujeme:

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení  Platová třída 2/12 + osobní ohodnocení  cca 14 330,- Kč
  • pracovní úvazek na 7,6,5 hodin denně
  • pracoviště – Praha (Praha 10,4,7)

Nástup dle dohody.  Jedná se o úklid kancelářských prostor.