Volná místa

Níže naleznete seznam volných pracovních míst, která aktuálně ZSMV nabízí.

Náplň práce:

  • pořizování přijatých faktur drobného dlouhodobého majetku
  • vedení majetkové evidence včetně zařazení do používání a vyřazování z evidence
  • spolupráce při inventarizaci majetku a dokladové inventuře
  • příprava příloh k pravidelným účetním závěrkám a podkladů pro reporty do státní pokladny
  • znalost účetních zákonů a ČÚS pro příspěvkové organizace v oblasti dlouhodobého majetku výhodou
  • zodpovědnost za pohyby na kartách majetku
  • koordinace evidenčních pracovníků na jednotlivých pracovištích
  • provádění ekonomických a jiných analýz souvisejících s inventarizačními procesy, zpracovávání návrhů na řešení

Požadujeme:

  • ukončené SŠ , případně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru min. 5 let
  • praxe v příspěvkových organizacích výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office a SAP výhodou)
  • samostatnost
  • komunikativnost
  • analytické myšlení
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
  • platové ohodnocení dle Zákoníku práce a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
  • osobní ohodnocení
  • po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned

Kontakt : volnamista@zsmv.cz

Místo výkonu práce : Praha 10 – Vršovice

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá do svého RZ  Spiritka zaměstnance na pracovní pozici

                                                                                                Recepční

Požadujeme:

  • min.středoškolské vzdělání, praxe vítána
  • znalost AN, N a R jazyka výhodou
  •  znalost práce na PC (hotelový rezervační program, EKIS)
  • časovou flexibilitu
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • výpis z rejstříku trestů
  • dobrý zdravotní stav

  • zajištění ubytovacích služeb
  • organizace činnosti střediska recepce
  • ubytování hostů, kvalitní poskytnutí nabídky služeb v hotelu
  • aktivní obsluha bydlícíh hostů, vyřizování telefonických a e-mailových rezervací a poptávek

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající platové ohodnocení PT
  • práce v příjemném kolektivu
  • po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • pracovní smlouva na dobu určitou
  • místo výkonu práce Praha 6

 Nástup: dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

                                                                                         Technický pracovník-údržbář

 Požadujeme:

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Oprávnění podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §5
  • Řidičský průkaz sk. B – řízení vozidel typu W Crafter + přívěs
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Dobrý zdravotní a fyzický stav (možnost stěhování větších předmětů)
  • Týmová spolupráce, zodpovědnost,spolehlivost
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Dobrý zdravotní stav

Uvítáme:

  • Praxi technického zaměření
  • Základní dovednosti v oblasti jiných řemesel

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení PT 7
  • místo výkonu práce

Nástup  dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení,

                                                                                     kuchař v LD Hubert

Požadujeme:

  • min.vzdělání SOU, praxe alespoň 2 roky
  •  znalost práce na PC výhodou

  • příprava a výroba teplých a studených jídel,
  • kalkulace jídel, práce s PC

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení PT 4
  • místo výkonu práce Lázeňský dům Hubert Luhačovice

Nástup dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo tlf. na 605 209 191 p.Peňázová nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.

                                                                         automechanik

Požadujeme:

  •  min.vzdělání SOU v oboru automechanik, praxe vítána
  • chuť pracovat
  • týmová spolupráce, zodpovědnost
  • řidičské oprávnění sk. B
  • spolehlivost a bezúhonnost

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení od 22 000,- až do  23 000,- Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • pracoviště Praha