Ubytování

Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování pro dovolené, ozdravné pobyty a dětské tábory, včetně různých doplňkových služeb. Hotely jsou po celý rok vhodné pro rodinné dovolené nebo jako prostředí pro firemní akce a schůzky. Lázně, pak kromě své běžné činnosti, spolupracují zejména s policií České republiky a zajišťují preventivní rehabilitace a rekondiční pobyty pro její příslušníky.“

Hotely a lázeňské domy jsou dle rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR pro veřejnost uzavřeny a jsou vyčleněny pro účely resortu MV.

V objektech Lovecká chata Na Tokáni a hotelu Janošík jsou již možné individuální pobyty. Pro více informací kontaktujte recepci hotelu.

Hotely

Hotely se nachází v turisticky zajímavých lokacích a jsou vhodné jak pro letní tak zimní pobyty. Nabízí ideální prostředí nejen pro služební akce resortu MV, sportovní kurzy nebo firemní akce (zasedání, teambuilding, atd.), ale i k rodinným rekreacím. K zapůjčení bývá i nejrůznější sportovní vybavení. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem a disponují vlastními koupelnami.

Odbor hotelů a lázeňských domů Mgr. Hana Konšelová vedoucí odboru Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Přípotoční 300/12, 101 00 Praha 10, tel.: 974 844 490, mobil: 773 171 705, e-mail: h.konselova@zsmv.cz

Lázeňské domy

Všechny naše komplexy se nachází v proslulých lázeňských oblastech s krásnou přírodou a parky v okolí, ideální pro ozdravné procházky a celkovou relaxaci. Lázně poskytují jak všeobecné léčebné kúry, tak i kúry zaměřené na konkrétní zdravotní obtíže jako například péče o pohybový aparát nebo dýchacího ústrojí.

Odbor hotelů a lázeňských domů: Mgr. Hana Konšelová vedoucí odboru Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, Přípotoční 300/12, 101 00 Praha 10 tel.: 974 844 490, mobil: 773 171 705 e-mail: h.konselova@zsmv.cz

Rekreační zařízení EUSTACH

V letních měsících se naše služby rozšiřují i o pořádání dětských táborů. Přírodní prostředí, cyklotrasy a zajímavé destinace pro výlety v okolí, vybavenost pro provozování sportů (plážový volejbal, fotbal), klubovny a místa pro táboráky, vytváří ideální prostředí pro prázdninové aktivity dětí.
V zimě organizujeme pro školáky lyžařské výcviky.