Lázeňské domy

Všechny naše komplexy se nachází v proslulých lázeňských oblastech s krásnou přírodou a parky v okolí, ideální pro ozdravné procházky a celkovou relaxaci. Lázně poskytují jak všeobecné léčebné kúry, tak i kúry zaměřené na konkrétní zdravotní obtíže jako například péče o pohybový aparát nebo dýchacího ústrojí.

Odbor hotelů a lázeňských domů: Mgr. Hana Konšelová vedoucí odboru Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, Přípotoční 300/12, 101 00 Praha 10 tel.: 974 844 490, mobil: 773 171 705 e-mail: h.konselova@zsmv.cz

Lázeňský dům TOSCA
, + 420 353 178 111

LD Tosca je dle rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR pro veřejnost uzavřen a je vyčleněn pro účely resortu.Lázeňský dům TOSCA se nachází v samotném centru lázeňského města Karlovy Vary u světoznámého pramene Vřídlo v bezprostřední blízkosti kostela sv. Máří Magdalény. Lázeňský dům Tosca sestává z šesti budov (Tosca, Albatros, Zvon, Ostrava, Thermie, Balneo) a disponuje celkovou kapacitou 210 lůžek. Budova Thermie prošla v roce 2017 a 2018 kompletní rekonstrukcí. Našim hostům je nadále k dispozici stylově zařízená kavárna, v níž je možno si vybrat z širokého sortimentu nápojů, s krásným výhledem na Vřídelní kolonádu.

Aktivity pro děti Bazén Cyklistika Fitness Kavárna Restaurace Sport TV na pokoji Wellness Wifi Zimní sporty

Lázeňský dům LUNA
, + 420 351 014 100

LD Luna je dle rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR pro veřejnost uzavřen a je vyčleněn pro účely resortu.Lázeňský dům Luna tvoří tři budovy, které se nachází v samotném centru Františkových Lázní, přičemž dvě budovy leží přímo na kolonádě a třetí budova 5 minut od kolonády. Ubytovací kapacita je celkem 101 lůžek. U Lázeňského domu LUNA není možné dlouhodobě parkovat. V den příjezdu a odjezdu lze zastavit na krátkou dobu a naložit či vyložit zavazadla – vjezd do lázeňské zóny je možný po zaplacení povolenky (20 Kč). Vzdálenost od Prahy je 170–175 km, dle zvolené příjezdové trasy.

Bazén Cyklistika Fitness Sport TV na pokoji Wellness Wifi

Lázeňský dům HUBERT
, + 420 577 125 211

LD Hubert je dle rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR pro veřejnost uzavřen a je vyčleněn pro účely resortu.Lázeňský dům Hubert je umístěn v městysi Pozlovice, který leží na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty a Vizovických vrchů, v blízkosti lázeňského města Luhačovice.Předností lázeňského domu Hubert je ubytování, stravování, procedury, bazén i denní bar v rámci areálu. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, celková kapacita je 80 lůžek.

Bazén Cyklistika Restaurace Sport TV na pokoji Wifi