Zařízení služeb pro Ministerstva vnitra zajišťuje komplexní specializované služby v oblasti ostrahy, zajišťované pro areály ministerstva a jeho dislokované resortní složky včetně strojního úklidu a podnikových skladů, jejichž volné kapacity jsou komerčně využívány.

Ostraha

Poskytujeme bezpečnostní ochranu areálů Ministerstva vnitra ČR nebo areálů, kde jsou dislokovány resortní složky Ministerstva vnitra ČR, mezi které patří útvary Policie ČR a Hasičského záchranného sboru ČR. V případě potřeby jsme schopni pružně reagovat na jakoukoli mimořádnou událost, naši pracovníci jsou držiteli certifikátu profesní kvalifikace Strážný, kód 68-008-E, a v určených areálech osvědčení fyzické osoby pro stupeň utajení „Vyhrazené“.

Úklid

Oddělení úklidu primárně zajišťuje komplexní a nadstandardní úklid pro Ministerstvo vnitra ČR. Do úklidu spadá i strojní úklid zahrnující strojové čistění koberců a čalounění, mytí oken a výloh, mytí podlah atd. V případě volných kapacit v hlavní činnosti je oddělení oprávněno k výkonu jiné činnosti v rámci oprávnění živnostenského a koncesního charakteru.

Podnikové sklady

Skladový areál se nachází v blízkosti obce Svojšice a slouží především pro potřeby Ministerstva vnitra, Policejního prezidia a Policie České republiky. Zbývající volné kapacity jsou komerčně využívány. Celý areál je oplocen a je nepřetržitě střežen ostrahou se psy.