Náhradní díly na motorová vozidla. Klec č. 1 (NM 1)

Číslo majetku: 6064

TECHNICKÝ STAV, POPIS, VLASTNOSTI:

Majetek, pro který již naše organizace nemá využití. Nepotřebný majetek státu. Nepotřebné zásoby náhradních dílů na motorová vozidla. Stav  – nepoužité a továrně nové náhradní díly. Přepravní bedna (klec) není součástí dodávky.

nomenklatura název ks
000000202 Odpor 4
002301227 Gufero 17
002311324 Pružina 8
002803 Spínač kapotový 4
052 Ventil bezdušový na hliníková kola 1
0757 Anténa GSM – 7691021/P 2
093128071 Držák 30
111939010 Vypínač tahací 3
114508060 Pouzdro řízení FAV. 6
114508602 Spona řízení 11
114509822 Manžeta řízení/ dlouhá/ 1
115094200 Spínač oleje 2
115939651 Dutinka 32
115939660 Dutinka 724
171201969 Příchytka 16
190141581 Spojka trubičková 50
191919321 Svorkovnice 3pol. Fel. 5
191972705 Svorkovnice pl. dut. 5pol. 1
191972706 Svor. pl. dut. 6pol. 1
191972715 Svor.pl. kon. 5pol. 2
191972716 Svor. pl. kon. 6pol. 2
191972724 Svor. pl. dut. 8pol. 1
1H0601180 Pružina k závaží 160
1H0609734 Příchytka 1
1H0972773 Svorkovnice 7
1H0973203 Svorkovnice 11
1J0906234 Svorkovnice 4pol. 5
1J0937773 Svorkovnice 9
1J0972703 Svorkovnice 1
1J0973733 Svorkovnice 6pol. 11
34500 Zástrčka do zapalovače 10
6H0941699A Mlhovka levá 4
6U0199427 Držák uložení Fel. 1,6 1
6U0201250 Příchytka 10
6U0253353 Pružina kloubu 4
6U0407180 Doraz čepu pryž. 1
6U0407182 Pouzdro pružné 6
6U0407182C Lůžko pružné 3
6U0411314B Vložka stab. 2
6U0412099 Vložka ložiska 7
6U0412113 Miska pružiny 1
6U0422837A Spona hadicová 21
6U0512113 Miska pružiny 8
6U0512131 Doraz zad. tlumiče Pick-up 1
6U0601139A Šroub 3
6U0601139B Šroub kola 1
6U0601155 Kryt kola Fe 13″GLX velký 2
6U0609734A Příchytka brzd.hadice 34
6U0611477 Šroub odvzd. 2
6U0611721 Trubka brzdová LP 1
6U0611722D Trubka brzdová PP 1
6U0611845A Držák hadice 9
6U0615273 Šroub odvzdušňovací 15
6U0801657 Šroub M6x16 25
6U0803920 Kryt 3
6U0809383G Práh – levý, výřezový díl Felicia 1
6U0823717 Příchytka 41
6U0827631 Příchytka nást.zámku 20
6U0837187H50 Kolík zabezpeč. 15
6U0853679 Znak : Škoda, před. 2
6U0867140H50 Krytka 2
6U08677495SE Táhlo 8
6U0905430A Kabel zapalovací 3
6U0905431A Kabel zapalovací 5
6U0905433A Kabel zap.1. válec 1
6U0919501 Čidlo teploty 2
6U0941701 Světlomet do mlhy levý 3
6U0941702 Světlomet do mlhy pravý 3
6U0945097A Světlo brzd. přídavné 1
6U0947563 Spínač ruční brzdy 1
6U0953227 Přerušovač 1
6U0953235 Spínač 1
6U0955532F Cyklovač stěračů s pamětí 3
6U0971739R Příchytka 21
6U0971787S Příchytka 50
6U0971945K Konektor „21“ Felicia – vaha vzduchu 3
6U1422051B Řízení úplné l.r. 3
6Y6853733 Příchytka 12
6Y9860127 Třmen upevnovací 23
840009511 Pin 5
8D0973734 Svorkovnice 2
933012089 Kroužek těsnící 12×8 1
978708652 Svorník hlavy 8×50 2
978790640 Šroub závrtný 3
CR1220 MIKROBATERIE 3
D2 Držák diody 5
N0102584 Šroub M10x1,5×28 72
N0102873 Šroub M6x16 6
N01034210 Šroub M8x45 17
N0115572 Podložka 4
N0121681 Podložka 3
N0122307 Podložka 6
N0122921 Kroužek pojistný 68 38
N0139771 Šroub 6,3×16 3
N0141405 Šroub 3
N0147432 Šroub M6x30 imbus 30
N0147845 Šroub s válc .hlavou 73
N0195512 Šroub 3
N0442002 Šroub M6x16 87
N0444122 Šroub závrtný 1
N10144401 Matka M12x1.25 116
N10198701 Šroub M6x20imbus 1
N10248801 Šroub 1
N10300501 Šroub 9
N10438301 Šroub 10×1,25 9
N10439201 Kulička 49
N10440001 Šroub 6×16 4
N10440301 Matice M10 3
N10441601 Šroub 4
N10492001 Šroub 11
N10531601 Šroub M10x23 4
N90090501 Kroužek těsnící 46
N90304505 Šroub M14x1 12
N90347001 Kroužek 36×2 76
N90357201 Podložka 25
N90502102 Šroub 46
N90577001 Podložka 16
N90614801 Šroub 6
N90631901 Šroub M8x16 3
N90631904 Šroub 12
N90663201 Segrovka 6
N90701604 Šroub 2
N90711602 Šroub Audi 19
N90741401 Šroub zámku 9
N90749001 Šroub „E“ 16
N90752802 Šroub 4
N90772001 Šroub ST4,8×19 32
N90787501 Šroub misky 133
N90789801 Šroub M 6×20 16
N90790201 ŠROUB M10 7
N90790401 Matice 14
N90792001 Podložka 38
N90792301 Podložka 46
N90795301 Matice 16
N90800401 Šroub 13
N90802501 Zátka 12 6
N90802601 Zátka 20 Fel. 17
N90802701 Zátka 30 15
N9080440147H Příchytka koberce 163
N90808901 Matka M10X1 „E“ 31
N90811801 Čípek vahadla 4
N90816701 Matice M5 47
N90822701 Podložka 28
N90828801 Příchytka 121
N90829401 Šroub vypouštěcí 10
N90829601 Svorník M10x35 20
N90851101 Šroub 4,8×19/s podložkou/ 37
N90856901 Matice 18
N90881901 Zátka 33
N90890301 Šroub 8
N90892101 Šroub sedačky M8x28 13
N90929101 Šroub M6x60x47-PC 66
N90986901 šroub 2
P033150514 Šroub M5x14 10
P033550520 Šroub M5x20 19
V2 Vypínač průchozí 2
N90820901 Zátka M 16 22
357972741 Ucpávka modrá 9