Naším cílem je poskytování moderního kvalitního stravovacího servisu, který se skládá ze širokého denního výběru jídel, příloh a zákusků z naší vlastní cukrárny. Poskytujeme standardně bezobjednávkový systém, rozvoz jídel do deseti dalších výdejen a je možné si u nás objednat i cateringové služby pro vaše speciální příležitosti.

Stravování Hrdlořezy

Zabezpečujeme stravování studentů, příslušníků PČR zúčastňujících se profesní přípravy a civilních zaměstnanců v areálu VPŠ a SPŠ MV v Praze formou objednávkového systému. Součástí stravovacího provozu je kantýna s širokou nabídkou svačinového prodeje a nápojů.

Cukrárna

Naše cukrárna vyrábí pro jídelny a kantýny čerstvé zákusky ve vynikající kvalitě a v širokém sortimentu, dodává je do všech našich provozů, čímž pomáhá rozšiřovat naši nabídku v jídelnách i kantýnách, a tak v nejvyšší míře uspokojovat zákazníky. Formou smluvního vztahu nabízíme dodávky širokého sortimentu cenově výhodných cukrářských výrobků pro doplnění vašeho závodního stravování či prodejny.

Catering

Pro zvláštní příležitosti jako jsou svatby, semináře a různá jiná setkání, existuje možnost využití našich cateringových služeb. Nabízíme zajištění občerstvení, pohoštění či rautů včetně našich vlastních cukrářských výrobků a zapůjčení nezbytného inventáře pro akci.

Závodní stravování

Jídelna poskytuje široký výběr šesti hlavních chodů denně, zahrnujících alespoň jeden studený, bezmasý a minutkový pokrm. Každý strávník si složí oběd dle vlastní chuti z nabízených jídel, polévek, příloh a zákusků. Zařízení poskytuje možnost rezervace porcí a dotované ceny pro registrované zákazníky.