Autoslužby zahrnují široké pole služeb spojených s automobilovou dopravou a logicky přidružených činností. Do nabídky spadají kompletní služby autoškoly, provádění technických kontrol a měření emisí automobilů i motorek, osobní a nákladní doprava.

Autoškola

Autoškola zaměstnává kvalitní kolektiv lektorů, kteří poskytují služby zahrnující kompletní výcvik pro skládání zkoušek pro zisk řidičského průkazu typu A, B, C, CE a D, kondiční jízdy, pravidelné povinné školení řidičů (řidičů firemních vozidel a profesionálních řidičů) a také přípravu pro přezkoušení za účelem návratu řidičského průkazu.

Nákladní a osobní doprava

Mezi další poskytované služby patří osobní a nákladní doprava, kterou lze využít pro přepravu osob, nákladů nebo odtahů vozidel (k dispozici jsou odtahové automobily o různé nosnosti a možnosti nakládání vozidla) a jejich parkování.

Garážování

Ministerstvo vnitra provozuje veřejné hromadné garáže s možností parkování pro osobní automobily a motorky s celkovou kapacitou 197 míst. Většina míst se nachází uvnitř budovy, ale je možnost i parkování v otevřeném prostoru. Cena parkování se odvíjí od umístění parkovacího místa a délky plánovaného parkování.

STK

Stanice technické kontroly, která je držitelem certifikátu řízení jakkosti, nabízí služby v oblasti provádění zákonem povinných technických prohlídek vozidel vybraných kategorií (a to včetně vozidel jednotlivě postavených, přestavěných a dovezených), měření emisí vznětových i zážehových motorů a prohlídek motocyklů a malých nákladních automobilů.

Pravidla pro výdej zajištěných vozidel

Pravidla pro postup při výdeji a podmínky výdeje vozidla nebo věcí z vozidla odtaženého na příkaz Policie České republiky (po dopravní nehodě, z důvodu zabránění v jízdě) včetně ceníku jednotlivých služeb.

Autoservis

Odbor servisu vozidel poskytuje při volné kapacitě služby v oblasti oprav, servisu vozidel, mytí a čištění, pneuservis a další...